İzmir Bolu Otobüs Bileti

İzmir Bolu Otobüs Bileti Ara

İzmir Bolu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat
Güzergah Uzunluğu 700 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 ve Anadolu Otoyolu
 

İzmir Bolu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Bolu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Bolu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Bolu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Bolu Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Bolu Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Bolu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Bolu arasında günde 83 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Bolu otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Adapazarı Otogarı, Düzce Otogarı ve Bolu Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Bolu'da ise yazları ılıman, kurak ve güneşli iken kışları sert soğuk, karlı ve genellikle de bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklıklar -3°C ile +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Bolu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Bolu güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Bolu özellikle sonbaharda görenleri kendine hayran bırakan Gölcük Tabiat Parkı ve Abant Yedigöller Milli Parkına ev sahipliği yapmaktadır. Ormanlık alanların ortasında doğa güzelliği ile karşılayan göller sonbaharda mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. İzmir Bolu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Bolu seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Bolu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bolu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Bolu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Bolu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Bolu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Bolu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Bolu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Bolu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Bolu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Bolu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Bolu İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Bolu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Bolu Faydalı Linkler