İstanbul Bolu Otobüs Bileti

İstanbul Bolu Otobüs Bileti Ara

İstanbul Bolu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 170,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 4 Saat ile 5 Saat Arası
Güzergah Uzunluğu 266 km
En Ucuz Otobüs Firması Niğde Vip Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-80
 

İstanbul Bolu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Bolu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 170 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Bolu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Bolu Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Bolu Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Bolu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Bolu arasında günde 412 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Bolu otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı ve Bolu Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesi iklimi özelleri görülür, bazen gün içinde bile iki farklı mevsimi yaşamak mümkündür. Bolu ili ise Bolu dağı ve soğuğuyla meşhurdur kışlar çok soğuk geçer, bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Bolu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Bolu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve kış aylarında kış turizmi için bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Bolu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Bolu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Bolu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bolu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Bolu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Bolu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Bolu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Bolu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Bolu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Bolu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Bolu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Bolu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Bolu İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Bolu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Bolu Faydalı Linkler