Antalya Kastamonu Otobüs Bileti

Antalya Kastamonu Otobüs Bileti Ara

Antalya Kastamonu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 799,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 799,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 746 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D695 üzerinden
 

Antalya Kastamonu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kastamonu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 799 TL ile 799 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kastamonu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kastamonu Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kastamonu Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kastamonu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kastamonu arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kastamonu otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Karabük Otogarı ve Kastamonu Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kastamonu'da ise yaz ayları ılıman ve az bulutlu iken kışlar ise çok soğuk, genellikle de kar yağışlı ve kapalı geçmektedir. Sıcaklık ortalaması yıl boyu -5°C ile +28°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kastamonu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kastamonu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kastamonu ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Valla Kanyonu Seyir Terası, Horma Kanyonu (Küre Dağları Milli Parkı), Ilıca Şelalesi, Çatak Kanyonu Cam Seyir Terası, Zümrüt Köy, Gideros Koyu'dur. Antalya Kastamonu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kastamonu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kastamonu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kastamonu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kastamonu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kastamonu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kastamonu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kastamonu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kastamonu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kastamonu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kastamonu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kastamonu Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kastamonu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kastamonu Faydalı Linkler