İzmir Kastamonu Otobüs Bileti

İzmir Kastamonu Otobüs Bileti Ara

İzmir Kastamonu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 862 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/Anadolu Otoyolu
 

İzmir Kastamonu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Kastamonu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Kastamonu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Kastamonu Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Kastamonu Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Kastamonu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Kastamonu arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Kastamonu otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 00 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Karabük Otogarı, Safranbolu Otogarı ve Kastamonu Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Kastamonu'da ise yazlar ılık ve az bulutlu, kışlar ise çok soğuk, genellikle karlı ve kapalı geçer. Sıcaklık ortalama -5°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Kastamonu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Kastamonu güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Kastamonu mağaraları, kanyonları, milli parkları kısacası doğa güzellikleri ile ziyaret edilmesi gereken bir ilimizdir. İzmir Kastamonu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Kastamonu seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Kastamonu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kastamonu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kastamonu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Kastamonu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Kastamonu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Kastamonu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Kastamonu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Kastamonu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Kastamonu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Kastamonu İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Kastamonu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Kastamonu Faydalı Linkler