Amasya Kastamonu Otobüs Bileti

Amasya Kastamonu Otobüs Bileti Ara

Amasya Kastamonu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 251 km
En Ucuz Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/E80 ve D775
 

Amasya Kastamonu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Amasya Kastamonu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Amasya - Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Amasya Kastamonu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Amasya Kastamonu Popüler Otobüs Biletleri

Amasya - Kastamonu Otobüs Seferi Hakkında

Amasya Kastamonu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Amasya Kastamonu arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Amasya Kastamonu otobüs yolculuğu ortalama 05 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Amasya Otogarı, Çorum Otogarı ve Kastamonu Otogarıdır. Amasya Karadeniz'in en güzel illerinden biridir ve Karadeniz ikliminin özelliklerini taşır. Kış aylarında karasal iklimin özellikleri de görülür. Kastamonu'da ise yaz ayları ılıman ve az bulutlu iken kışlar ise çok soğuk, genellikle de kar yağışlı ve kapalı geçmektedir. Sıcaklık ortalaması yıl boyu -5°C ile +28°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Amasya’dan Kastamonu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Amasya Kastamonu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kastamonu ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Valla Kanyonu Seyir Terası, Horma Kanyonu (Küre Dağları Milli Parkı), Ilıca Şelalesi, Çatak Kanyonu Cam Seyir Terası, Zümrüt Köy, Gideros Koyu'dur. Amasya Kastamonu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Amasya Kastamonu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Amasya Seyahat Yazıları

Kastamonu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya Kastamonu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Amasya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kastamonu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Amasya Kastamonu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Amasya Kastamonu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Amasya Otogarı ve Kastamonu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Amasya Kastamonu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Amasya Kastamonu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Amasya Kastamonu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Amasya Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Amasya Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Amasya Kastamonu Amasya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Amasya Kastamonu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Amasya Faydalı Linkler

Kastamonu Faydalı Linkler