İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti

İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti Ara

İstanbul Kastamonu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 8 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 509 km
En Ucuz Otobüs Firması Türkay Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Anadolu Otoyolu/O-4/E80
 

İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Kastamonu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Kastamonu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Kastamonu Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Kastamonu Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Kastamonu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Kastamonu arasında günde 98 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Kastamonu otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Karabük Otogarı, Safranbolu Otogarı ve Kastamonu Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesi ikliminin özellikleri görülür. Yazlar sıcak, kışlar yağışlı geçer. Kış aylarında kar yağışı da alan İstanbul ili gün içinde de farklı hava koşulları yaşatmaktadır. Kastamonu'da ise Karadeniz İklimi özellikleri görülür ve bu yönü ile İstanbul'a benzemektedir. Ancak iç kesimlerinde İç Anadolu Bölgesi ikliminin özelliklerinide yaşatmakta olan ile seyahatinizi hangi dönemde planlayacak iseniz iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Kastamonu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Özellikle üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahtaki seferlere talep artmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Kastamonu'ya seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Kastamonu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Kastamonu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Kastamonu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kastamonu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kastamonu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Kastamonu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Kastamonu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Kastamonu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Kastamonu ve Kastamonu İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Kastamonu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kastamonu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Kastamonu İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Kastamonu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Kastamonu Faydalı Linkler