Artvin İzmir Otobüs Bileti

Artvin İzmir Otobüs Bileti Ara

Artvin İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 995,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 24 saat
Güzergah Uzunluğu 1642 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Karadeniz
Popüler Otobüs Firması Sahil Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Artvin İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 995 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Artvin İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin İzmir arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin İzmir otobüs yolculuğu ortalama 24 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Giresun Otogarı, Samsun Otogarı, Merzifon Otogarı, Ankara Otogarı, Afyon Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Artvin İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin İzmir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin İzmir Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler