Aydın Şanlıurfa Otobüs Bileti

Aydın Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Aydın Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 18 saat 55 dakika
Güzergah Uzunluğu 1211 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Petrol
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Aydın Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Şanlıurfa arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, Denizli Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Aydın Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Şanlıurfa Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler