Aydın Tekirdağ Otobüs Bileti

Aydın Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Aydın Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 675,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 890,00 TL
Yolculuk Süresi 09 saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 481 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87/O-7/O-5 üzerinden
 

Aydın Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 675 TL ile 890 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Tekirdağ arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 09 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, İzmir Otogarı, Balıkesir Otogarı, Çanakkale Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Aydın Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Tekirdağ Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler