Batman Samsun Otobüs Bileti

Batman Samsun Otobüs Bileti Ara

Batman Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 858 km
En Ucuz Otobüs Firması Elazığ Hazar Turizm
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/E80
 

Batman Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Batman Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Samsun arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Samsun otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Elazığ Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı, Tokat Otogarı, Turhal Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Samsun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Samsun Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler