Batman Şanlıurfa Otobüs Bileti

Batman Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Batman Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 04 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 269 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Diyarbakır Viranşehir Yolu
 

Batman Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Batman Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Şanlıurfa arasında günde 38 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 04 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti… Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Şanlıurfa Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler