Bolu Karabük Otobüs Bileti

Bolu Karabük Otobüs Bileti Ara

Bolu Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 230,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 550,00 TL
Yolculuk Süresi 01 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 139 km
En Ucuz Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/E80 üzerinden
 

Bolu Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 230 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Karabük Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Karabük arasında günde 35 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Karabük otobüs yolculuğu ortalama 1 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı ve Karabük Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ortalama sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Karabük ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Bulak Mağarası, Safranbolu Eski Çarşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Terastır. Bolu Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Karabük seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Karabük Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler