Burdur Samsun Otobüs Bileti

Burdur Samsun Otobüs Bileti Ara

Burdur Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1050,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 823 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E90
 

Burdur Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 1050 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Samsun arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Samsun otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Samsun Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler