Bursa Artvin Otobüs Bileti

Bursa Artvin Otobüs Bileti Ara

Bursa Artvin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 950,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 999,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1319 km
En Ucuz Otobüs Firması Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Vib Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70
 

Bursa Artvin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Artvin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 950 TL ile 999 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Artvin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Artvin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Artvin Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Artvin Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Artvin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Artvin arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Artvin otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı, Rize Otogarı ve Artvin Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Artvin ise kıyı bölgelerinde yağışlı ve ılıman, iç kesimlerde de aynı şekilde ılık ve yağışlı bir iklim tipi etkisindedir. Yüksek yerlerinde ise Karadeniz ikliminde de olduğu gibi kışları soğuk ve yoğun kar yağışlıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Artvin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Artvin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Artvin’e gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Karagöl, Borçka Karagöl Tabiat Parkı, Mençuna Şelalesi, Maral Şelalesi, Çifte Köprü… gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Artvin ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Artvin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Artvin seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Artvin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Artvin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Artvin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Artvin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Artvin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Artvin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Artvin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Artvin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Artvin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Artvin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Artvin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Artvin Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Artvin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Artvin Faydalı Linkler