Bursa Manisa Otobüs Bileti

Bursa Manisa Otobüs Bileti Ara

Bursa Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 4 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 295 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Erova Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5
 

Bursa Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Manisa Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Manisa arasında günde 97 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Manisa otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı ve Manisa Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Manisa ise yazlar sıcak, kurak ve açık, kışlarsa uzun, soğuk, yağışlı geçen bir ilimizdir. Sıcaklık ortalama +1°C ila +36°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Manisa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Manisa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Manisa’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Spil Dağı, Manisa Mevlevihanesi, Niobe Ağlayan Kaya, Manisa Kalesi, Muradiye Camii, Manisa Müzesi, Sultan Cami... Manisa'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Manisa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Manisa Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler