Çanakkale Tekirdağ Otobüs Bileti

Çanakkale Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 270,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 519,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 161 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Çanakkale Truva Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-6/E84
 

Çanakkale Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 270 TL ile 519 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Tekirdağ arasında günde 59 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar ve Tekirdağ Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Tekirdağ’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Tekirdağ Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler