Artvin Ordu Otobüs Bileti

Artvin Ordu Otobüs Bileti Ara

Artvin Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 7 saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 477 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Lüks Artvin Seyahat
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70/D010 üzerinden
 

Artvin Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Ordu arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Ordu otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Giresun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi... Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Artvin Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Ordu Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler