Aydın Samsun Otobüs Bileti

Aydın Samsun Otobüs Bileti Ara

Aydın Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1150,00 TL
Yolculuk Süresi 15 saat 55 dakika
Güzergah Uzunluğu 1182 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E96/D260/O-5 üzerinden
 

Aydın Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aydın Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1150 TL arasında değişmektedir. Güncel Aydın - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aydın Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aydın Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Aydın - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Aydın Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aydın Samsun arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aydın Samsun otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aydın Otogarı, İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Merzifon Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Aydın ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aydın’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aydın Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi... Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Aydın Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aydın Samsun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Aydın Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aydın Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aydın Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aydın Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aydın Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aydın Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aydın Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydın Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aydın Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aydın Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aydın Samsun Aydın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aydın Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aydın Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler