Balıkesir Hatay Otobüs Bileti

Balıkesir Hatay Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Hatay Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat
Güzergah Uzunluğu 1147 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Has Karayolu
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21/O-4 üzerinden
 

Balıkesir Hatay Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Hatay arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Hatay otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Hatay otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Hatay Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Hatay Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Hatay otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Hatay arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Hatay otobüs yolculuğu ortalama 17 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Kütahya Otogarı, Eskişehir Otogarı, Aksaray Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, İskenderun Otogarı ve Hatay Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Hatay'da ise yılda sadece birkaç gün kar yağışı görülür. Kışlar ılıman ve bol yağışlı geçerken, yazlarsa aşırı sıcak ve kuraktır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Hatay’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Hatay güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Antakya Arkeoloji Müzesi, Titus Kaya Tüneli, Habib-i Neccar Camisi, Eski Antakya, Vakıflı Köyü, Tarihi Uzun Çarşı, St Pierre Kilisesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Hatay'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Hatay otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Hatay seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Hatay Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Hatay Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Hatay Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Hatay Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Hatay arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Hatay Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Hatay otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Hatay otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Hatay Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Hatay arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Hatay otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Hatay Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Hatay otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Hatay Faydalı Linkler