Balıkesir Yozgat Otobüs Bileti

Balıkesir Yozgat Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Yozgat Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 20 dakika
Güzergah Uzunluğu 757 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E88
 

Balıkesir Yozgat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Yozgat arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Yozgat otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Yozgat otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Yozgat Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Yozgat Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Yozgat otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Yozgat arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Yozgat otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Kayseri Otogarı ve Yozgat Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Yozgat'ta ise yazlar ılıman, açık ve kurak, kışlarsa oldukça sert, kar yağışlı seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -8°C ile +27°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Yozgat’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Yozgat güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Yozgat ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Yozgat Saat Kulesi, Nizamoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Karslıoğlu Konağı, Cavlak Boğazlıyan Kaplıcaları, Yozgat Sarıkaya Kaplıcaları, Yozgat Çamlığı Milli Parkı'dır. Balıkesir Yozgat otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Yozgat seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Yozgat Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yozgat Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Yozgat Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Yozgat arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Yozgat Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Yozgat otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Yozgat otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Yozgat Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Yozgat arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Yozgat otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Yozgat Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Yozgat otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Yozgat Faydalı Linkler