Bartın Ordu Otobüs Bileti

Bartın Ordu Otobüs Bileti Ara

Bartın Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 750,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 603 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70/D010 üzerinden
 

Bartın Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 750 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Ordu arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Ordu otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Kastamonu Otogarı, Sinop Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bartın Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Ordu Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler