Bartın Tekirdağ Otobüs Bileti

Bartın Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Bartın Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 749,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 749,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 586 km
En Ucuz Otobüs Firması Kale Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kale Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-7 üzerinden
 

Bartın Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bartın Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 749 TL ile 749 TL arasında değişmektedir. Güncel Bartın - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bartın Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bartın Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Bartın - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Bartın Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bartın Tekirdağ arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bartın Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bartın Otogarı, Çaycuma Otogarı, Devrek Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, İstanbul Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Bartın ilimizde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava ılık seyrederken yoğun da yağış almaktadır, yaz ayları ise ılık ve bunaltmayan serin bir hava yaşanmaktadır. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bartın’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bartın Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir.Bartın Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bartın Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bartın Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bartın Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bartın Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bartın Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bartın Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bartın Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bartın Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bartın Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bartın Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bartın Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bartın Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bartın Tekirdağ Bartın güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bartın Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bartın Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler