Bolu Kastamonu Otobüs Bileti

Bolu Kastamonu Otobüs Bileti Ara

Bolu Kastamonu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 480,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 03 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 252 km
En Ucuz Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Bolu Kastamonu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Kastamonu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 480 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Kastamonu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Kastamonu Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Kastamonu Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Kastamonu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Kastamonu arasında günde 29 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Kastamonu otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı ve Kastamonu Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Kastamonu'da ise yaz ayları ılıman ve az bulutlu iken kışlar ise çok soğuk, genellikle de kar yağışlı ve kapalı geçmektedir. Sıcaklık ortalaması yıl boyu -5°C ile +28°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Kastamonu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Kastamonu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kastamonu ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Valla Kanyonu Seyir Terası, Horma Kanyonu (Küre Dağları Milli Parkı), Ilıca Şelalesi, Çatak Kanyonu Cam Seyir Terası, Zümrüt Köy, Gideros Koyu'dur. Bolu Kastamonu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Kastamonu seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Kastamonu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Kastamonu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kastamonu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Kastamonu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Kastamonu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Kastamonu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Kastamonu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Kastamonu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Kastamonu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Kastamonu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Kastamonu Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Kastamonu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Kastamonu Faydalı Linkler