Bolu Samsun Otobüs Bileti

Bolu Samsun Otobüs Bileti Ara

Bolu Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 474 km
En Ucuz Otobüs Firması Vadi Şirinkent Seyahat
Popüler Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Bolu Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Samsun arasında günde 30 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Samsun otobüs yolculuğu ortalama 06 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Merzifon Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bolu Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Samsun Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler