Bolu Trabzon Otobüs Bileti

Bolu Trabzon Otobüs Bileti Ara

Bolu Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 801 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Bolu Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Trabzon arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Trabzon'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli geçerken kışlar uzun, orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl boyunca ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Altındere Vadisi Milli Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı, Zağnos Vadisi... Trabzon ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bolu Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Trabzon seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Trabzon Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler