Burdur Balıkesir Otobüs Bileti

Burdur Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Burdur Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 899,00 TL
Yolculuk Süresi 9 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 438 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585
 

Burdur Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 899 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Balıkesir arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Isparta Otogar, Denizli Otogar, Aydın Otogar, İzmir Otogar, Manisa Otogar ve Balıkesir Otogarıdır. Burdur ili Balıkesir ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Balıkesir ise yarı kurak iklim tipine sahip olup, kışın serin, yazın ise sıcak geçer. Yağmur ve kar en fazla Kasım, Aralık ve Ocak aylarında yağar. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Balıkesir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ayvalık Sahili, Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Küçükköy, Midilli Adası, Kazdağları ve Altınoluk Balıkesir'in en popüler gezi rotaları arasındadır. Burdur Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Balıkesir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Balıkesir Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler