İzmir Balıkesir Otobüs Bileti

İzmir Balıkesir Otobüs Bileti Ara

İzmir Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 310,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 202 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 ve D565/E881 üzerinden
 

İzmir Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 200 TL ile 310 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Balıkesir arasında günde 83 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı ve Balıkesir Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Balıkesir'de ise yarı kurak sayyılan bir iklim tipine sahip olup, kış aylarında serin, yazları ise sıcak seyretmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Balıkesir güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Balıkesir hem Marmara Denizi'ne hem de Ege Denizi'ne kıyı şeridi olan illerimizdendir. Marmara kıyısında Erdek, Bandırma, Ege kıyısında Edremit, Akçay, Ayvalık, Cunda Adası tatilcilerin gözdesi olan tatil yerleridir. Özellikle yaz sezonunda Kuşadası limanına gelen yolcu gemileri bölge turizmine önemli katkı sağlamaktadır. İzmir Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Balıkesir seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Balıkesir İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler