İstanbul Balıkesir Otobüs Bileti

İstanbul Balıkesir Otobüs Bileti Ara

İstanbul Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 350,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat ile 6 Saat Arası
Güzergah Uzunluğu 291 km
En Ucuz Otobüs Firması Salihli Güven Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E881
 

İstanbul Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 350 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Balıkesir arasında günde 248 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı ve Balıkesir Otogarıdır. İstanbul'da hava gün içinde bile değişebilmektedir, Marmara bölgesi olduğu için yoğun yağış alır ve sıcaklık düşebilir. Balıkesir'de Akdeniz iklimi ve Ege ikliminin özellikleri görülür, yazlar sıcak ve kurak, kışlar yağışlı ve ılık geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Balıkesir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu vardır. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Balıkesir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Balıkesir İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler