Bursa Kocaeli Otobüs Bileti

Bursa Kocaeli Otobüs Bileti Ara

Bursa Kocaeli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 370,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 132 km
En Ucuz Otobüs Firması Kale Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5
 

Bursa Kocaeli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Kocaeli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 370 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Kocaeli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Kocaeli Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Kocaeli Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Kocaeli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Kocaeli arasında günde 112 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Kocaeli otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Yalova Otogarı ve Kocaeli Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Kocaeli'nde ise kış mevsimi ılıman genellikle soğuk ve yağışlı, yazlar ise nemli, sıcak ve az yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Kocaeli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Kocaeli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Kocaeli’ne gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Ormanya, Seka Park, Gayret Gemi Müzesi, Faruk Yalcin Hayvanat Bahçesi, İzmit Saat Kulesi, Kartepe Kayak Merkezi, Kerpe Plajı… Kocaeli ilinin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri arasındadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Kocaeli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Kocaeli seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Kocaeli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Kocaeli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Kocaeli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Kocaeli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Kocaeli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Kocaeli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Kocaeli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Kocaeli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Kocaeli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Kocaeli Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Kocaeli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Kocaeli Faydalı Linkler