İstanbul Kocaeli İzmit Otobüs Bileti

İstanbul Kocaeli (İzmit) Otobüs Bileti Ara

İstanbul Kocaeli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 140,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1419 km
En Ucuz Otobüs Firması Efe Tur
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 üzerinden
 

İstanbul Kocaeli Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Kocaeli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 140 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Kocaeli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Kocaeli Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Kocaeli (İzmit) Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Kocaeli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Kocaeli arasında günde 523 sefer gerçekleştirilmektedir. İstanbul Kocaeli sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Kocaeli otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı ve Kocaeli İzmit Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim koşulları görülmektedir. Kocaeli'nde de benzer bir hava görülür, iki şehir de komşu olduğu için aynı hava şartları burada da geçerlidir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Kocaeli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Kocaeli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Kocaeli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Kocaeli seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Kocaeli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kocaeli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Kocaeli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Kocaeli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Kocaeli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Kocaeli ve Kocaeli İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Kocaeli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kocaeli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Kocaeli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Kocaeli İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Kocaeli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Kocaeli Faydalı Linkler