Balıkesir Kocaeli Otobüs Bileti

Balıkesir Kocaeli Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Kocaeli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 530,00 TL
Yolculuk Süresi 04 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 259 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Erova Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Kocaeli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Kocaeli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 530 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Kocaeli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kocaeli Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Kocaeli Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Kocaeli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Kocaeli arasında günde 51 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Kocaeli otobüs yolculuğu ortalama 04 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı ve Kocaeli Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Kocaeli'nde ise kış mevsimi ılıman genellikle soğuk ve yağışlı, yazlar ise nemli, sıcak ve az yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Kocaeli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Kocaeli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ormanya, Seka Park, Gayret Gemi Müzesi, Faruk Yalcin Hayvanat Bahçesi, İzmit Saat Kulesi, Kartepe Kayak Merkezi, Kerpe Plajı… Kocaeli ilinin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri arasındadır. Balıkesir Kocaeli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Kocaeli seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Kocaeli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Kocaeli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Kocaeli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Kocaeli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Kocaeli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Kocaeli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Kocaeli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kocaeli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Kocaeli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Kocaeli Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Kocaeli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Kocaeli Faydalı Linkler