Bursa Şanlıurfa Otobüs Bileti

Bursa Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Bursa Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 750,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1172 km
En Ucuz Otobüs Firması Zümrüt Seyahat
Popüler Otobüs Firması Şanlıurfa Astor Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Bursa Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 750 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Şanlıurfa arasında günde 23 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Şanlıurfa’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Şanlıurfa Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler