Bursa Tekirdağ Otobüs Bileti

Bursa Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Bursa Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 790,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 347 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Kuzey Marmara Otoyolu
 

Bursa Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 790 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Tekirdağ arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, İstanbul Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Tekirdağ’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Tekirdağ Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler