Balıkesir Giresun Otobüs Bileti

Balıkesir Giresun Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Giresun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1089 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Balıkesir Giresun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Giresun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Giresun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Giresun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Giresun Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Giresun Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Giresun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Giresun arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Giresun otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı ve Giresun Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Giresun'da yazlar ılıman, nemli ve açık geçerken kışlarsa soğuk, yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklık ortalama +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Giresun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Giresun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Giresun ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Sis Dağı Görele, Kümbet Yaylası, Paşakonağı Yaylası, Gölyanı Yaylası, Giresun Adası, Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi'dir.Balıkesir Giresun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Giresun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Giresun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Giresun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Giresun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Giresun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Giresun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Giresun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Giresun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Giresun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Giresun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Giresun Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Giresun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Giresun Faydalı Linkler