Balıkesir Isparta Otobüs Bileti

Balıkesir Isparta Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Isparta Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 409,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 610,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 392 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Balıkesir Uşak Yolu
 

Balıkesir Isparta Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Isparta arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 409 TL ile 610 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Isparta otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Isparta otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Isparta Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Isparta Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Isparta otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Isparta arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Isparta otobüs yolculuğu ortalama 09 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Manisa Otogarı, İzmir Otogarı, Aydın Otogarı ve Isparta Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Isparta'da ise yazları sıcak ve kurak iken, kışlar ise soğuk, yağışlı ve bulutlu geçer. Isparta'da ise yazlar ılıman, kurak ve açık geçerken, kışlarsa sert soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklık ortalama -3°C ile 30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Isparta’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Isparta güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kızıldağ Milli Parkı, Pınargözü Mağarası, Gölcük Krater Gölü Milli Parkı, Gökçay Mesireliği, Kovada Gölü, Can Ada ve Yeşilada… ve daha birçok gezilip görülecek yer Isparta'ya seyahat etmeniz için en geçerli sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Isparta otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Isparta seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Isparta Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Isparta Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Isparta Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Isparta Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Isparta arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Isparta Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Isparta otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Isparta otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Isparta Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Isparta arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Isparta otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Isparta Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Isparta otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Isparta Faydalı Linkler