Bursa Samsun Otobüs Bileti

Bursa Samsun Otobüs Bileti Ara

Bursa Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 950,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 766 km
En Ucuz Otobüs Firması Bafra Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80/O-4
 

Bursa Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 950 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Samsun arasında günde 31 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Samsun otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Samsun’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bursa Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Samsun Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler