Bursa Trabzon Otobüs Bileti

Bursa Trabzon Otobüs Bileti Ara

Bursa Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1092 km
En Ucuz Otobüs Firması Rize Ses Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70/D010
 

Bursa Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Trabzon arasında günde 19 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Trabzon'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli geçerken kışlar uzun, orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl boyunca ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Trabzon güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Trabzon’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Altındere Vadisi Milli Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı, Zağnos Vadisi... Trabzon ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Trabzon seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Trabzon Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler