Balıkesir Edirne Otobüs Bileti

Balıkesir Edirne Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 590,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 590,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 530 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-3/E80
 

Balıkesir Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 590 TL ile 590 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Edirne arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Edirne otobüs yolculuğu ortalama 05 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Çanakkale Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Balıkesir Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Edirne seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Edirne Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler