Balıkesir Erzurum Otobüs Bileti

Balıkesir Erzurum Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Erzurum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 25 dakika
Güzergah Uzunluğu 1389 km
En Ucuz Otobüs Firması Aras Seyahat
Popüler Otobüs Firması Aras Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/E80
 

Balıkesir Erzurum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Erzurum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Erzurum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Erzurum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Erzurum Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Erzurum Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Erzurum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Erzurum arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Erzurum otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı ve Erzurum Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Erzurum ise sert kara iklimi etkisindedir. Yazlar ılık, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması -16°C ila +27°C arasında olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Erzurum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Erzurum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Erzurum Kalesi, Hasankale, İspir Kalesi, Rüstem Paşa Kervansarayı, Aziziye Tabyaları... ve daha birçok gezilip görülecek yer Erzurum'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Erzurum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Erzurum seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Erzurum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzurum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Erzurum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Erzurum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Erzurum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Erzurum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Erzurum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Erzurum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Erzurum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Erzurum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Erzurum Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Erzurum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Erzurum Faydalı Linkler