Balıkesir Mardin Otobüs Bileti

Balıkesir Mardin Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 23 Saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 1521 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır
Popüler Otobüs Firması Can Diyarbakır
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Balıkesir Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Mardin arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Mardin otobüs yolculuğu ortalama 23 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Aksaray Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Batman Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi… Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Mardin seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Mardin Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler