Balıkesir Rize Otobüs Bileti

Balıkesir Rize Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1249,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1250,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1297 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E70/D010 üzerinden
 

Balıkesir Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1249 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Rize Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Rize arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Rize otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı, Giresun Otogarı, Ordu Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale.. Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Rize seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Rize Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler