Balıkesir Yalova Otobüs Bileti

Balıkesir Yalova Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Yalova Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 390,00 TL
Yolculuk Süresi 03 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 203 km
En Ucuz Otobüs Firması Düzce Güven Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Yalova Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Yalova arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 390 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Yalova otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Yalova otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Yalova Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Yalova Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Yalova otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Yalova arasında günde 52 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Yalova otobüs yolculuğu ortalama 03 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı ve Yalova Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Yalova'da yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve bol yağışlı geçer. Yalova ilinde yıl içinde ortalama sıcaklık +3°C ile +30°C arasında değişmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Yalova’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Yalova güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Karaca Arboretumu, Beşpınarlar Yaylası, Çınarcık Kent Ormanı, Dipsiz Göl, Çaldere Şelalesi, Delmece Yaylası, Erikli Yaylası, Karlık Yaylası, Çınarlı Yol ile Sudüşen Şelalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Yalova'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Yalova otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Yalova seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Yalova Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yalova Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Yalova Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Yalova arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Yalova Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Yalova otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Yalova otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Yalova Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Yalova arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Yalova otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Yalova Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Yalova otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Yalova Faydalı Linkler