Balıkesir Zonguldak Otobüs Bileti

Balıkesir Zonguldak Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Zonguldak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 790,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 483 km
En Ucuz Otobüs Firması Kale Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Zonguldak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Zonguldak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 790 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Zonguldak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Zonguldak Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Zonguldak Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Zonguldak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Zonguldak arasında günde 16 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Zonguldak otobüs yolculuğu ortalama 08 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı ve Zonguldak Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Zonguldak'ta ise yazları ılık ve açık geçse de kış aylarında yer yer kar yağışlı ve soğuk hava şartları hüküm sürer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Zonguldak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Zonguldak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Zonguldak ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi, Ereğli Müzesi, Çanakçılar Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Filyos Plajı, Cehennem Ağzı Mağarası, Alemdar Gemi Müzesidir. Balıkesir Zonguldak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Zonguldak seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Zonguldak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Zonguldak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Zonguldak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Zonguldak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Zonguldak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Zonguldak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Zonguldak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Zonguldak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Zonguldak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Zonguldak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Zonguldak Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Zonguldak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Zonguldak Faydalı Linkler