Balıkesir Karabük Otobüs Bileti

Balıkesir Karabük Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Karabük Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 558 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-4/E80 üzerinden
 

Balıkesir Karabük Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Karabük arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 480058000 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Karabük otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Karabük Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Karabük Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Karabük otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Karabük arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Karabük otobüs yolculuğu ortalama 08 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı ve Karabük Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Karabük'te ise yazlar ılıman ve açık ve kışlar aşırı soğuk, genellikle kar yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ortalama sıcaklıklar -1°C ile +29°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Karabük’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Karabük güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Karabük ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Bulak Mağarası, Safranbolu Eski Çarşı, Tokatlı Kanyonu, Kristal Terastır. Balıkesir Karabük otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Karabük seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Karabük Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karabük Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Karabük Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Karabük arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Karabük Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Karabük otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Karabük otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Karabük Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Karabük arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Karabük otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Karabük Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Karabük otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Karabük Faydalı Linkler