Balıkesir Ordu Otobüs Bileti

Balıkesir Ordu Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1080,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1042 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Balıkesir Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1080 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Ordu arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Ordu otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Amasya Otogarı, Samsun Otogarı, Giresun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Ordu seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Ordu Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler