Balıkesir Tekirdağ Otobüs Bileti

Balıkesir Tekirdağ Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Tekirdağ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 370,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 410,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 192 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-3/E80
 

Balıkesir Tekirdağ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Tekirdağ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 370 TL ile 410 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Tekirdağ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Tekirdağ Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Tekirdağ Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Tekirdağ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Tekirdağ arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Tekirdağ otobüs yolculuğu ortalama 07 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Çanakkale Otogarı ve Tekirdağ Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Tekirdağ'da ise yaz mevsimi ılıman, kurak geçerken, kışlar uzun, soğuk ve rüzgarlıdır. Yılda ölçülen ortalama sıcaklık +1°C ila +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Tekirdağ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Tekirdağ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Tekirdağ deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Tekirdağ Müzesi, Barel Vineyards Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları, Rakoczi Müzesi, Rustem Paşa Camisi'dir. Balıkesir Tekirdağ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Tekirdağ seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Tekirdağ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Tekirdağ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Tekirdağ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Tekirdağ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Tekirdağ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Tekirdağ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Tekirdağ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Tekirdağ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Tekirdağ Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Tekirdağ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Tekirdağ Faydalı Linkler