Balıkesir Samsun Otobüs Bileti

Balıkesir Samsun Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 570,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 893 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Balıkesir Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 570 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Samsun arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Samsun otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Amasya Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi… Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Samsun Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler